اخبار اتاق مشترک

فراخوان ثبت نام در دایرکتوری صادرکنندگان ایران به افغانستان(دروازه ورود به بازار افغانستان)

افزایش نرخ ارز در ایران و تمایل مردم افغانستان به کیفیت و برند محصولات ایرانی باعث رشد چشم گیر تقاضای کالاها و خدمات ایرانی در افغانستان شده است. بطوری که سهم ایران از بازار افغانستان به بیش از ۳۵ درصد افزایش یافته است.

با توجه به عدم دسترسی تجار معتبر افغانستان به اطلاعات تولید کنندگان و صادرکنندگان ایرانی؛ گردآوری، چاپ و توزیع کتاب دایرکتوری صادرکنندگان ایران به افغانستان می تواند فرصت کم نظیری برای شرکتهای ایرانی جهت معرفی کالاها و خدمات خود به بازار افغانستان فراهم آورد.

 از اینرو اتاق مشترک بازرگانی ایران و افغانستان و دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران به منظور توسعه صادرات غیر نفتی از طریق معرفی کالاها و خدمات شرکتهای ایران به افغانستان، در نظر دارند، "دایرکتوری شرکتهای صادرکننده ایران به افغانستان" را به ۲ زبان فارسی و انگلیسی در تیراژ ۵۰۰۰ نسخه تدوین، چاپ و در اختیار تجار، عمده فروشان، شرکتهای پخش و تشکلهای معتبر بخش خصوصی افغانستان قرار دهند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر برروی تصویر فراخوان کلیک کنید

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

تبلیغات

آمار سایت

254
کاربران
59
مطالب
6
وب لینک ها
293225
بازدیدکنندگان
It is replica watches uk not easy, and I replica watches expect to watch worn on the clothes on swiss replica watches men can accept not much, much is rolex replica some fashionable women wear such love.