سومین دوره معرفی تولیدکنندگان و صادرکنندگان منتخب ایران به تجار افغانستان

افغانستان یک کشور مصرف کننده و یکی از مقاصد اصلی صادرات محصولات ایرانی است و بیش از 40 درصد سهم بازار افغانستان در اختیار تولیدکنندگان و صادرکنندگان کشورمان قراردارد. فرهنگ و زبان مشترک و تنوع اقلام صادراتی ایران به افغانستان، دو مزیت مهم تجارت با افغانستان است و سرمایه گذاری‌های خارجی در حال انجام در افغانستان، این بازار صادراتی را در سال‌های آینده جذاب‌تر می نماید.

با توجه به استقبال تجار و واردکنندگان افغانستان از اولین و دومین بانک اطلاعاتی تولیدکنندگان و صادرکنندگان منتخب ایران به افغانستان به عنوان یک مرجع معتبر برای ارتباط با شرکت‌های تولیدی و بازرگانی ایران جهت تامین کالاها و خدمات مورد نیاز افغانستان “‌مؤسسه تسهیلگران تجارت فکرفردا‌”‌با همکاری” ‌‌اتاق مشترک بازرگانی ایران و افغانستان‌ در ‌نظر‌ دارند“سومین بانک اطلاعات توانمندی های صادراتی ایران جهت توزیع در افغانستانرا به دو زبان فارسی و انگلیسی در تیراز 3000 نسخه، تدوین، چاپ و در اختیار تجار، واردکنندگان عمده، شرکت‌های پخش، تشکل های بخش خصوصی و دولتی  افغانستان قرار دهد.

از این‌رو از کلیه شرکت  های تولیدی و خدماتی کشور دعوت می‌شود، با مشارکت در این بانک اطلاعاتی از این فرصت مغتنم جهت تبلیغات و بازاریابی محصولات و خدمات خود در بازار افغانستان بهره‌مند شوند.

مهلت ثبت نام 31 تیر ماه 1402 می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام لطفا با شماره 02166563118 تماس حاصل فرمایید.

دریافت فراخوان و شرایط ثبت نام

اعزام هیأت های تجاری